Golf aktuálně Lewise čeká debut na PGA Tour

Premiéru na zámořské PGA Tour dnes okusí jednadvacetiletý Angličan Tom Lewis. Dějištěm jeho startu bude hřiště Copperhead v Innisbrooku, kde se koná Transitions Championship, a jeho spoluhráčem ve flajtu budou další dva talentovaní mladíci – Japonec Ryo Ishikawa a ve 22 letech nejstarší z celé trojice, domácí Bud Cauley.

Zatímco Američan se stal teprve šestým mužem, který se na PGA Tour probojoval coby školák, aniž by musel do kvalifikační školy, dvacetiletý Ishikawa už proslul úspěchy na japonském okruhu i účastí na všech čtyřech majorech.

V hvězdné triádě mladých pušek" se Lewis rozhodně neztrácí. Na světovou scénu vtrhl razantně na posledním Open Championship v Royal St. George’s, když v úvodní rundě zahrál 65 ran, což je nejnižší skóre, jaké kdy amatér na tomto majoru uhrál. Díky tomu byl po 43 letech dalším amatérem, který vévodil průběžnému pořadí. Ještě v téže sezoně přestoupil mez profesionály a na EPGA Tour mu k zisku premiérového titulu (Portugal Masters) stačily jen tři starty. Jen pro zajímavost – Woods se dočkal ve svém pátém vystoupení, McIlroy potřeboval 38 pokusů. Nechme se překvapit, co Tom pedvede nyní.

Průběžné výsledky turnaje zde


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...