Golf v ČR

ogs-hostivar-k3-750První turnaj Open Golf Series 2024, turnajové série pro předplatitele, příznivce a čtenáře časopisu Golf, hostil ve středu 10. dubna poprvé ve vzájemné historii resort Galerie Hostivař. A hráči v uměleckých kulisách jednoho z nejlepších pražských resortů předváděli na duben téměř dokonalé představení v němž nejvýraznějšími osobnostmi byli  Evžen Samborskyj, Markéta Jedličková a Irena Lakomá (na snímku).

Celý článek...

kouskova-aus-750O přesunu a seznámení s hřištěm: "V pondělí jsme se přesunuli z Magenty do Bonville, kde jsme se na hřišti potkali s bývalým presidentem klubu Ianem, u kterého jsme tento týden našli útočiště. Je to ohromně milý pán, jenž nás seznámil jak s hřištěm, layoutem, tak i historií Bonville Golf Resortu a nedalekého Coffs Harbour.

Celý článek...

kouskova-aus-750Česká golfistka Sára Kousková obsadila na prvním ze dvou australských turnajů Ladies European Tour 28. místo. NSW Women's Open na hřišti Magenta Shores GCC nedaleko Sydney ovládla s výsledkem -14 Kolumbijka Maria Jose Uribe. Kousková zahrála tři kola s jednou ranou pod normu hřiště a připsala si na své konto 3.270 euro. V celkovém hodnocení letošní sezóny LET jí patří 14.místo. Dalším Češkám patřilo v podání Jany Melichové 43.místo, resp. 54.příčka v podání Kláry Davidson Spilkové.

Celý článek...

zuzka-challenge-750Druhá nejvyšší evropská série Challenge Tour završila v neděli 24.3. druhý ze dvou březnových turnajů v Indii. Na Kolkata Challenge na hřišti Royal Calcutta prošli do finálových kol i oba čeští zástupci. Lépe skončil Gordan Brixi na dělené 26. příčce, Jiří Zuska (na snímku) přes dobrý začátek dělil 38. místo.

Celý článek...

Zuska-Jiri-fotosluka-750Hned na svém druhém letošním turnaji kategorie Challenge Tour, kterého se Zuzka zúčastnil a který se odehrál 14.–17. března pod názvem Delhi Challenge v Indii, obsadil Jiří Zuzka po kolech 67, 69, 66 a 71, celkem 273/-15 samostatnou jedenáctou příčku oceněnou šekem na cca 5 500 euro. Vítězný Angličan John Perry, který zahrál o 5 ran lépe, bral cca 44 000 euro.

Celý článek...

zuzka-challenge-750Druhá nejvyšší evropská profesionální série golfistů Challenge Tour pokračuje dvěma turnaji v Indii. Na startu Delhi Challenge (14.–17. 3.) i Kolkata Challenge (21.–24. 3.) bude také současná česká jednička Jiří Zuska.

Celý článek...

kouskova-aramco-florida-750Česká golfistka Sára Kousková obsadila na silně obsazeném turnaji Aramco Team Series na Floridě 12.místo. Na hřišti Feather Sound Country Club v Tampě tak navázala na svůj skvělý start do nové sezóny, kde si aktuálně po čtvrté letošní akci drží průběžnou 13.příčku v žebříčku Order of Merit Ladies European Tour. Prestižní klání, které bylo obohaceno účastí hráček z LPGA, ovládla s výsledkem 12 ran po par Němka Alexandra Forsterling.

Celý článek...

melichova-aramco-750Jana Melichová se zúčastní třídenního turnaje ARAMCO Team Series na golfovém hřišti Feather Sound Country Club v Tampě, USA, který začíná v pátek 8. března. Turnaj disponuje cenovým fondem 1 milion dolarů a opět budou o výhru bojovat hráčky nejen z evropské Ladies European Tour, LPGA ale i zbytku světa. Melichová je připravena na intenzivní 3 dny. "S trenérem Jiřím Němečkem jsme v pořádku dorazili, a i dobře se po jet legu aklimatizovali, ačkoli je jet leg vždy mnohem snazší, když se vracíte na druhou stranu," sdělila Melichová po příjezdu.

Celý článek...

kouskova-kufr-750Sezona 2023 skončila a s ní i můj nováčkovský rok na Ladies European Tour. Pokud jste během roku občas natrefili na pár řádků z mého deníčku, tak víte velmi dobře, že zážitků, událostí, historek, zvratů, pádů i šťastných chvil byla spousta, a že to ve finále mělo i jako správný trhák – dobrý konec. Tím myslím hlavně uhranou plnou kartu na rok následující. Moc si jí cením.

Celý článek...

kouskova-put-maroko-750Golfistka Sára Kousková skončila na turnaji v Rabatu šestá a zaznamenala po svém pátém místě v Indii loni v říjnu svůj druhý nejlepší výsledek na okruhu Ladies European Tour. V marocké metropoli si kromě šeku na téměř 14 tisíc euro připsala také 120 bodů do žebříčku Order of Merit LET, kde jí aktuálně patří 13.místo. Zvítězila Angličanka Bronte Law.

Celý článek...

Strana 1 z 183

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...