Zbraslav 6Pokud někdo sázel po posledních solidních výkonech českých profesionálních golfistů na to, že se v Praze na Zbraslavi v rámci Prague Golf Challenge (6. – 9.7.) výrazněji prosadí, tak to se šeredně zmýlil. Ani jeden z deseti hráčů se nedostal přes cut a dlužno podotknout, že k tomu všichni měli pěkně daleko.

Velké naděje se vkládaly především do Filipa Mrůzka, který měl před několika dny nakročeno uhrát kvalikaci na The Open. Ovšem ani on se nesvezl na pozitivní vlně předešlého výkonu a zcela propadl. Pravdou ale je, že se na jeho neúspěchu v turnaji mohla podepsat i únava z předchozího náročného programu. Ostatní hráči šli bohužel v jeho stopách a tak uhrát potřebných -3, což byla vstupenka do víkendových bojů, je pro všechny zúčastněné české profíky jen zbožným přáním. Dál tedy nejdou ani Lieser, Cafourek, Suchan, Nič, Kořínek, Gál, Tintěra, Dědek a Suk.

Vítězem premiérového Prague Golf Challenge se stal na zbraslavském hřišti Prague City Golf anglický profesionál Garrick Porteous s náskokem pěti ran před třemi pronásledovateli. Víkendová dvě kola se uskutečnila již bez české účasti.

Výdledky ZDE


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...