RoznerTurnaj Golf in Dubai ze série European Tour přál parádním výsledkům. Ten nejlepší – pětadvacet ran pod par – nakonec donesl Francouz Antoine Rozner a na EPGA Tour vybojoval svůj první titul. Nejbližší pronásledovatelé se rovněž činili, hned čtveřice hráčů ve složení Matt Wallace, Francesco Laporta, Mike Lorenzo-Vera a Andy Sullivan si připsala -23 a podělila se o druhé místo.

Vypadalo to přitom, že na svůj pátý titul v kariéře na European Tour má zaděláno Andy Sullivan, který by v tom případě zvítězil stylem start-cíl. Zvlášť když na něho pozdější vítěz před finále ztrácel čtyři údery. Jenže Rozner třemi birdie v řadě od deváté jamky zahájil stíhací jízdu a po eaglu na třinácté jamce se poprvé posunul do čela. V souboji o vítězství pak Sullivan chyboval na šestnáctce, zatímco Francouz udržel nervy na uzdě a parádní cestu završil na závěrečné jamce berdíkem. Výhra je o to sladší, že se narodila na turnaji ze série Rolex.

„Žádný podnik Rolex Series jsem do té doby nehrál, o to víc mě těší, jak skvělou hru jsem na tak prestižní akci předváděl. Uhrát v závěrečné rundě osm pod par, to je parádní počin! Znamená to pro mě hodně. Byl to podivný rok, kterým jsme si všichni bez rozdílu procházeli. Povedl se mi ale úžasný závěr, musím však přiznat, že jsem takový výsledek nečekal. Neumím si představit lepší konec sezony," těšilo Roznera.

Kompletní výsledky turnaje na www.europeantour.com/european-tour/golf-in-dubai-championship-presented-by-dp-world-2020/results?round=4

Foto: EPGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...