SeamS nejtěsnějším náskokem jediné rány vybojoval irský golfista Seamus Power svůj druhý titul na PGA Tour. Dějištěm jeho triumfu bylo hřiště Port Royal, kde se konal Butterfield Bermuda Championship. Zatímco úvodní devítku finálové rundy zvládl Power výborně na tři rány pod par, v závěru té druhé nastřádal čtyři bogey. Ta naštěstí proložil dvěma berdíky, což se ukázalo být rozhodující. Thomasi Detrymu tak nestačila ani dvě birdie v závěru, ještě lepší kolo šel Patrick Rodgers, avšak ani šest ran pod par mu nestačilo a musel se spokojit s třetím místem. Na něm ho doplnili ještě Kevin Yu a Ben Griffin.

Powerovi ve vypjatých chvílích hodně pomohlo birdie na čtrnáctce, kde skóroval z více než osmi metrů. Druhým faktorem, který Irovi na hrál do karet, byla zaváhání soupeřů, kteří možná měli i lepší výchozí pozici. Přinejmenším měli šanci dotáhnout se do čela, ale zůstalo jen u přání, a tak se Power zapsal mezi vícenásobné vítěze na nejprestižnější golfové profi sérii.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/leaderboard.html

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...