collVýborný vstup, a ještě lepší závěr. Tak by se dalo ve stručnosti shrnout vystoupení Collina Morikavy na turnaji ZOZO Championship. Tak snadné to však v turnaji nebylo... Po úvodních 64 ranách přišlo krajně nevydařené druhé kolo, a to zejména na druhé devítce. Po 73 úderech to tak s ambicemi na dobré umístění vypadalo všelijak. V sobotu ale Američan zabojoval (66), aby ve finále exceloval a po bezchybném výkonu si došel pro titul. Svůj šestý vavřín na okruhu nakonec získal s utěšeným náskokem šesti ran před Colem a Hosslerem.

Smutek po finále neskrýval Justin Suh. Do závěrečné rundy šel z pozice lídra, ale už na první devítce (+3) jeho sen v podobě premiérové výhry na PGA Tour dostával trhliny. A protože tento trend nedokázal zvrátit ani na dalších devíti jamkách, z první příčky se propadl na konečné dělené desáté místo.

„Je příjemné, když do sebe věci zase zapadnou. Dokonce i to poslední, co mě trápilo, tedy patování, mi tentokrát vycházelo. Dnes jsem se do toho dostal, dobře jsem vnímal rychlost, takže jsem si vytvářel šance pro skórování," pochválil se Morikawa za zdařilé finále.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/tournaments/2023/zozo-championship/R2023546/leaderboard

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...