alfredov-750Užít si dny plné golfu v nádherné přírodě s možností dalšího aktivního odpočinku v podobě vycházet do okolí, nebo hýčkání v místním wellnessu, to vše můžete v golfovém resortu Alfrédov. Stačí využít balíček golfový pobyt pro dva, který obsahuje jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, jednu neomezenou golfovou hru pro dvě osoby, čtyři žetony na driving, slevu 30% na bugy, 30% slevu na wellnes a neomezený vstup do fitness, to vše za 3370 korun pro dvě osoby.

Celý článek...

dar-dvur-club-750Golf v Darovanském dvoře si v srpnu užijete dvojnásob. Proč? Místní klub vyhlásil cenové prázdniny, díky nimž si zahrajete extra výhodně. Co to znamená? Čtvrtý hráč ve flightu, nebo děti hrají zdarma, bugy si lze půjčit s 50% slevou a o víkendu je v fee i hra na veřejném 9jamkovém hřišti úplně zadarmo. Využít lze i zvýhodněnou hru od 17 hodin do západu slunce. Je pak jen na vás, kolik stihnete odehrát jamek. Staří přijet a vyzkoušet si to na vlastní kůži.

Připravil: Alois Žatkuliak

Celý článek...

Dobrouč-owners-750Báječné hřiště v srdci přírody, které se nachází v podhůří Orlických hor, to je golf v Dobrouči. Právě tady před dvěma lety vyrostl moderní golfový resort, který si nepotrpí na přehnaně formální prostředí, ale chce, aby se na něm hráči cítili jako doma. Jak se to daří? Nejen o tom jsme si popovídali s majitelem a stavitelem hřiště Petrem Kolářem (na snímku vlevo).

Celý článek...

Kacov-club1-750Mistrovství Panorama Golf Clubu se letos koná 17.-18.9 a jako vždy je otevřené i pro nečleny PANGC, pro které jsou přichystané speciální kategorie na stablefordové body! Toto dvoudenní klání bude opět nabité nezapomenutelnými zážitky, bohatým cateringem po celý víkend a mnoha zábavnými aktivitami.

Celý článek...

pgac-tour-750A ještě jedna nabídka, jak a kde začít s golfem. A stihnete to ještě i v srpnu, protože začít je vlastně snadné. Využijte skupinové kurzy s profesionálním trenérem PGAC. Jeden kurz trvá tři hodiny a stojí 790 korun. Zapůjčení golfového vybavení je v ceně, stejně jako neomezený počet míčků, které odpálíte. Aktuálně vypsané termíny na srpen jsou 13., 19. a 27. srpna v Průhonicích a 17. a 31. srpna v Kunětické Hoře. V malých výukových skupinách po 5- 8 osobách se naučíte základní golfové dovednosti a pravidla.

Celý článek...

olomouc-klub-750Chcete začít s golfem a nevíte jak? Pak přesně pro vás jsou otevřené skupinové lekce pro začátečníky v Golf Resortu Olomouc. Konají se každou neděli odpoledne pod dohledem zkušených trenérů. Lekce stojí 250 korun a trvá 90 minut. Stačí přijít ve sportovním oblečení, vše ostatní včetně golfového vybavení a tréninkových míčků je připravené na místě. Začít s golfem se dá v každém věku, klidně i celé rodiny. Jediným omezením je minimální věk 6 let.

Celý článek...

Karlstejn-il-750Osmnáctijamkové hřiště Golf Resortu Karlštejn se řadí v Česku mezi ta ikonická. Využijte akci platnou do konce srpna 2022 a zahrajte si na Karlštejně za zvýhodněné ceny green fee. V pondělí celý den a v úterý a ve středu do 11 hodin si zahrajete osmnáct jamek za 1350 korun. Nebo využijte prázdninovou akci 3+1, což znamená, že čtvrtý hráč ve flightu hraje zdarma. I tato akce platí do konce srpna. Využijte toho, že hřiště je ve skvělé kondici.

Celý článek...

cebr-jednicka-750V pořadí už pátý turnaj série Geum Golf Tour Čertovo břemeno se odehraje v neděli 7. srpna. A tradičně je opět součástí místních Gurmánských víkendů, takže vedle golfu si vychutnáte v sobotu a v neděli i dobré jídlo a pití. Tentokrát na téma American BBQ párty. Takže ochutnáte nejen klasický hovězí steak, ale také trhané maso, domácí hamburger a spoustu dalších skvělých specialit od místních kuchařů. Dorazit na celý víkend mohou i rodiče s dětmi, protože pro jejich ratolesti je připravená sobotní golfová akademie a další program včetně rybaření, čo noční bojovky. A v neděli si děti zahrají svůj vlastní turnaj.

Celý článek...

Kynzvart-zamek-750Prázdniny ještě zdaleka nekončí a s nimi ani prázdninové akce v golfovém resortu Kynžvart. Přijďte si zahrát místní osmnáctijamkové hřiště v úžasném prostředí parku u Metternichova zámku za zvýhodněnou cenu. Co pro to udělat? Při platbě on-line přes TeeTime si na Kynžvartu zahrajete v pondělí za 750 korun a od úterý až do neděle za rovnou tisícovku. Akce platí do 31. srpna. A kdo bude chtít na vlastní oči špičkový golf, může dorazit do Kynžvartu na konci srpna – od 26. do 28. se tady hraje jeden z turnajů Pro Golf Tour.

Celý článek...

Strana 1 z 200

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...