olomouc-klub-750Letní dny přímo vybízejí vyrazit za golfem a užít si třeba několik příjemných dní s přáteli. Golfový resort Olomouc nabízí pobytové balíčky Stay & Play na jednu, dvě, či tři noci v hotelu přímo na hřišti. Od pondělí do pátku můžete využít ubytování na jednu noc za 2390 korun na osobu, nebo na 2 noci za 3890 korun, případně 3 noci za 4990 korun na osobu. Balíček obsahuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, neomezený golf a vstup na tréninkové plochy, 40 míčků na driving na každý den pobytu plus 200 korun slevu na bugy.

Celý článek...

motol-devitka-750Pokud ještě hledáte program na letní prázdniny pro své ratolesti, můžete využít golfové příměstské tábory Prague Golf Clubu na hřišti v pražském Motole. Během pěti termínů v červenci a srpnu, přičemž ten první je 29. července až 2. srpna a poslední 26. – 30. srpna, zažijí děti tréninky s profesionály, hry na hřišti, dozví se něco o course managementu a golfových pravidlech. Těšit se ale účastníci mohou i na opékání buřtů, večerní bojovku a tričko pro všechny „táborníky". Tábory jsou určené pro děti od 5 do 18 let, startují každý den v 8:30 a končí v 17:30. Cena pro členy GCP je 6810 korun, pro nečleny 7310 korun.

Celý článek...

alfredov-750Objevte kouzlo osmnáctijamkového hřiště a zázemí Golf & Wellnes Resortu Alfrédov. Třeba tím, že ještě stihnete měsíční členství na zkoušku platné pro celý červen za 4999 korun. V ceně je totiž neomezená hra a také golfová knížka, v níž najdete slevu ve výši 50% na další vybraná hřiště. Nebo si přijďte zahrát na Alfrédov 26. června, případně 10. a 24. července za akční cenu pouze 350 korun za 18 jamek.

Celý článek...

Kestrany-750Tato letní sezóna slibuje skvělé zážitky pro všechny golfové nadšence. Nedávné úpravy zahrnují modernizaci greenů a rozšíření tréninkových ploch, což zlepší herní podmínky pro hráče všech úrovní. Klubovna byla také zrenovována a nyní nabízí moderní zázemí včetně nové restaurace s nádherným výhledem na hřiště. V průběhu června a července se na hřišti uskuteční několik významných turnajů. Kromě turnajů budou pořádány golfové kliniky a tréninkové kempy, určené pro hráče všech věkových kategorií a úrovní dovedností. Golfové hřiště Písek se tak stává ideálním místem pro letní golfové aktivity, nabízející skvělé podmínky a bohatý program akcí.

Celý článek...

Mnich-ilu-750V letních měsících se zde uskuteční několik prestižních golfových turnajů, včetně národního mistrovství, které přiláká špičkové hráče z celé republiky. Kromě turnajů se budou konat také golfové kliniky a tréninkové kempy pro hráče všech úrovní. Klubovna nabídne různé společenské akce a nově otevřený restaurační prostor s výhledem na hřiště slibuje skvělý zážitek pro všechny návštěvníky. Golfisté se mohou těšit na vynikající herní podmínky díky nedávným vylepšením tréninkových ploch a fairwayí. Na golfovém hřišti Mnich se budou turnaje konat hlavně v letních měsících. Golfisté a návštěvníci mohou očekávat napínavé soutěže a bohatý doprovodný program.

Celý článek...

Kacov-club1-750Přichystali jsme pro vaše malé a mladé golfisty příměstské kempy nabité sportem a zábavou! Vaše ratolesti budou celou dobu pobytu pod profesionálním vedením, užijí si jak golfovou hru, tak i jiné sporty. V případě dobrého počasí i výlet na kolech či rafty na Sázavě.

Celý článek...

kaskada-kempy-750V průběhu léta se na Kaskádě koná 6 příměstských a 1 pobytový golfový kemp pro děti a mládež. Na kempy se mohou přihlásit nejen pokročilí golfisté, ale i začátečníci. Jednotlivé kempy jsou vedeny více trenéry, kterým pomáhají golfoví asistenti a sportovní animátoři.

Celý článek...

ypsilon-hriste-750Letní prázdniny se kvapem blíží a pokud ještě stále přemýšlíte, jaký program připravíte svým ratolestem, mohou být zajímavým tipem příměstské dětské tábory na liberecké Ypsilonce. Připravené jsou dva termíny 15. až 19. července a 5. až 9. srpna. Tábory jsou určené pro děti ve věku 7 až 14 let a probíhají denně od 8 do 16 hodin. V ceně 3900 korun je zahrnutý nejen golfový a sportovní program, ale také teplý oběd, dopolední i odpolední svačina a celodenní pitný režim.

Celý článek...

Hodkovicky-il-750Chcete poznat golf? Využijte nabídku golfových kurzů Začni s golfem, které jsou určené všem zájemcům o golf, kteří se chtějí naučit základní golfovou techniku pod dohledem profesionálních trenérů PGAC za jedinečnou cenu. Co kurzy obsahují? Dvě hodiny výuky s profesionálním trenérem v malé výukové skupině 5 až 8 lidí, zapůjčení veškerého potřebného vybavení, neomezený počet tréninkových míčků. Naučíte se základní golfové dovednosti a pravidla. To vše za 790 korun. Golfové kurzy se konají v Průhonicích, Hodkovičkách (na snímku), Poděbradech a na pražské Císařské louce.

Celý článek...

Strana 1 z 247

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...