dysina2Máte své hole v nepořádku nebo potřebujete upravit délku hole, geometrii putteru či vyměnit shaft? Využijte služeb pana Martina Červeného (telefon 774 351 350), který se vám o hole skvěle postará.

CADDY SERVIS
Od loňska máte příležitost využít služeb Caddy Servis a pro svoji hru si najmout proškoleného caddíka, který vám umožní lépe se soustředit na hru, neboť se vám postará o hole, vozík s baggem a další. Novinkou bude od května tzv. FOR CADDY, kdy si celý flight bude moci najmout jednoho caddíka, který se bude starat o hrabání bunkerů, hledání míčků a jiné potřebné činnosti, které zákonitě odvádějí pozornost od samotné hry a hru nepříjemně zpomalují. Více informací na recepci klubu.

Se zástupci společnosti I DRY se na našem parkovišti můžete potkávat již od loňska. ZatímcovVy se v klidu věnujete svojí hře, domů můžete odjet s naleštěným autem. Takto čistý a vyleštěný vůz zůstane minimálně dvakrát déle než při běžném mytí vodou, a to za bezkonkurenční cenu. Neváhejte a vyzkoušejte tuto službu! Více informací zde.

Věříme, že vám tyto služby zpříjemní pobyt na našem hřišti!

Váš Plzeňský Golf Park a.s.

Více o areálu ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...