Výbava

Prouzova 700px

FJ SeriesPříjemným teplotám utnulo, dochází tak na okřídlenou větu, že „není špatného počasí..." Na prodejní pulty proto dorazily svršky, které vás před živly bezpečně ochrání. FootJoy není výjimkou a připravil pro vás kolekci Podzim/Zima, v níž hrají prim dvě řady, ThermoSeries a HydroSeries.

Celý článek...

PRO LXVýrobce měřících GPS zařízení – Shot Scope – hlásí vylepšení svých dvou zařízení, a to PRO LX a PRO LX+, čímž zkompletoval celou svou produktovou řadu. V PRO LX+ golfisté naleznou měřicí zařízení schopné rychle podat přesnou informaci o veškerých vzdálenostech. Zabudovaný magnet navíc umožňuje připevnění přístroje k bugině, a tak máte svého pomocníka neustále na očích. „Měřič" kromě vzdáleností poskytuje řadu dalších dat, přispívajících k dokumentaci výkonu hráče.

Celý článek...

mg4Poslední přírůstek značky TaylorMade v segmentu wedží – Milled Grind 4, zkráceně MG4 – vysílá jasný vzkaz. A sice ten, že počasí, konkrétně déšť už na vás jen tak nevyzraje. Zapracovali totiž na vylepšení rotace při hře za deště a na mokrém povrchu.

Celý článek...

sna

Upravené wedge SnakeBite jsou znovu na scéně, a to hned ve třech variantách, SnakeBite, SnakeBite One Length a zcela nový model pro výrazné zlepšení hry SnakeBiteX. Hlavní aktualizace se týká drážek, navržených tak, aby maximálně přispěly k rotaci, Cobra to příhodně nazývá více „kousnout" (bite) v okolí greenu.

Celý článek...

ssg5

Shot Scope tlačí na pilu a představuje další ze svých novinek, a sice modernizované GPS hodinky G5. Upravený vzhled, několik barevných verzí nebo vyměnitelný řemínek, to jsou ty méně zásadní proměny, nicméně jde o zajímavou volbu z hlediska přizpůsobení dle výběru hráče. Každopádně golfisté v tomto produktu poprvé dostávají možnost „postavit si" své vlastní hodinky – takové, co padnou jejich hře i stylu. Dokonce tak můžete mít i dvoubarevný pásek a každý den jej měnit.

Celý článek...

ebtGlobální obuvnický pionýr ECCO GOLF opět posouvá hranice komfortu, stylu i inovací, a to prostřednictvím modelu ECCO BIOM® TOUR. Bota stojí na prověřené technologii Biom Natural Motion. Spajky Pivix v kombinaci s dodatečnými drážkami přispívají k dokonalé trakci a stabilitě během švihu, voděodolná membrána udržuje chodidlo v suchu i pohodlí, a to i za krajně deštivého počasí. Střední část obuvi pracuje s ultralehkým a měkkým materiálem, který tlumí chodidlo při dopadu a zároveň pomáhá vrátit energii.

Celý článek...

LibInspirace uměním a adaptace na špičkový výkon, tak by se dala ve stručnosti charakterizovat nová luxusní kolekce Pumy, jež se pro tuto příležitost spojila s ikonickou značkou Liberty of London a dala vznik oblečení Puma x Liberty.

Celý článek...

TTSZačátkem srpna se poodhalila opona nad novým přírůstkem v segmentu želez Titleist, když na scénu uvedli řadu T-Series. Konkrétně se jedná hned o čtyři modely navazující na své předchůdce, které výrobce uvádí ve dvouletých intervalech. Zadání znělo nekompromisně – zkonstruovat nejvýkonnější železa pro každého hráče. V praxi to obnáší pochopit potřeby golfistů všech úrovní.

Celý článek...

PING GLe3

Společnost PING dlouhodobě vnímá rostoucí podíl golfistek na trhu a pravidelně pro ně chystá své sety. Jejich zatím posledním příspěvkem tohoto druhu je řada G Le3, zahrnující vše, od drajvru až po patry v celé jejich typové škále. Odlehčené hole s technologiemi přispívajícími k usnadnění hry a vylepšení skóre vycházejí i z grafiky jasně odkazující na ženy. Barevnému schématu dominují akcenty zlaté, stříbrné a modrofialové.

Celý článek...

Strana 1 z 77

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...