Výbava

Prouzova 700px

ParamTak onu clonu pojďme poodhalit a seznamte se s novinkami značky Callaway pro letošní sezonu. Výrobce tradičně představuje ucelenou kolekci holí, jež zahrnuje drajvry, fervejová dřeva, hybridy i železa.

Celý článek...

ilu-boty-pixabay-750Golf nemusí být pokaždé úplně tou nejpříjemnější procházkou. Stačí nepříznivé počasí, trochu víc deště, a to vše se na konci hry docela viditelně projeví na vašem golfovém obutí. Leckdy postačí rychlé vyčistění ještě na hřišti, ale může se stát, že špína je poněkud víc „zažraná". Proto, aby golfová obuv, sloužila co nejdéle a nejlépe, je třeba se o ni dobře starat. Zlepší to nejen její vzhled, ale i dlouhodobou výkonnost. Jak na to? Nabízíme pár tipů, jak udržet golfové boty nejen čisté, ale i funkční. Třeba se budou hodit...

Celý článek...

qi10TaylorMade už tradičně zásobuje hráče všech výkonnostních kategorií ucelenou nabídkou kompletního spektra holí. Letošní nadílku najdete pod označením Qi10 a zahrnuje vše od drajvrů až po železa.

Celý článek...

G430 Max10KOd doby, kdy značka Karstena Solheima vstoupila na trh, uplynulo bezmála pětašedesát let. Za tu dobu PING na golfovém trhu zdomácněl a neustále si drží pozici jednoho z předních hráčů golfového průmyslu. Přesvědčit vás o tom mohou i novinky pro letošní sezonu, kde si svého favorita najde každý.

Celý článek...

ap62Garmin Approach S62 jsou lehké, chytré GPS hodinky speciálně navržené pro hráče golfu. Na hřišti měří vzdálenosti ke greenu/jamce/překážkám a automaticky zaznamenávají průběh hry.

Celý článek...

ChervòChervò a golf k sobě neodmyslitelně patří už déle než 40 let. V roce 1982 založili tuto značku na severu Itálie bratři Manfred a Peter Erlacherovi. Nejprve se zaměřila na lyžařské oblečení, ale už na počátku devadesátých let způsobila revoluci v golfovém oblékání, které bylo do té doby více než tradiční. Na hřištích se díky Chervò objevila ležérnější móda, která kombinovala výsostně italský styl s high-tech materiály. V golfové módě byl nastolen nový trend.

Celý článek...

AirX DriverRovnější, delší a míček jimi snáze vyšlete co vzduchu. S takovým příslibem přináší Cobra své nejnovější hole rodiny AIR-X. Řada zahrnuje drajvry, fervejová dřeva, hybridy i železa.

Celý článek...

gmarqNabídka golfových měřicích zařízení je dnes velmi široká, takže si každý najde, co mu vyhovuje. Ať už jde o hodinky či laser, případně o další zařízení k detailnějšímu prozkoumání švihu. Zdaleka ne každý výrobce však nabízí portfolio zahrnující prakticky všechny typy produktů. Nejen pro šíři nabídky tak Garmin patří k titánům této části golfového segmentu.

Celý článek...

slx

A pochopitelně i ze hry. A k tomu, abyste si ji užili, potřebujete kvalitní obuv. FootJoy tuto podmínku bezezbytku splňuje, což platí také pro jeden z nejúspěšnějších bezespajkových modelů Pro/SLX.

Celý článek...

Strana 1 z 80

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...