Jak hrát golf

EnzymPro někoho je stáří v nedohledném horizontu, další se k němu přibližuje nebo ho už prožívá společně s různými aspekty, které stáří může přinášet. Nicméně všechny věkové kategorie mají jedno společné, a to otázku kvality či množství enzymů. Právě ty jsou takovým „šémem" pro naše zdravé bytí. Po narození dostáváme velkou dávku tělu vlastních enzymů a záleží jen na nás, jak si životním stylem jejich využití rozvrhneme na celý život.

Celý článek...

BrysBryson aktuálně patří k nejsledovanějším hráčům na PGA Tour. Golfový nadšenec toužící posouvat své hranice každým dnem. A naštěstí pro nás se neváhá se svými tipy na hru svěřit. Snad se vám některé z nich budou hodit.

Celý článek...

AdasAdamův švih může sloužit za vzor, neboť na něm lze dobře dokumentovat, jak celá hůl, od konce gripu až po její hlavu, v průběhu pohybu perfektně pracuje. Pojďme se podrobněji podívat na čtyři klíčové body, které stojí za to vypíchnout.

Celý článek...

AnnikaDesetinásobnou vítězku majoru a mnohaletou světovou jedničku Anniku Sörenstam asi netřeba dlouze představovat. Třebaže už soutěžnímu golfu na vrcholové úrovní řekla sbohem, její rady určitě přijdou vhod. Velmi často se dostanete do situace, kdy míč dopadne přesně do takové vzdálenosti, že se před následující ranou musíte rozhodovat mezi dvěma za sebou jdoucími holemi. Co si v takovém případě počít? Zkuste se držet Anničiných tipů.

Celý článek...

clubs-mix2-750Vybrat si to správné golfové nádobíčko, to je přání každého, kdo okusil a také mu „zachutnal" golf. Nalézt správný driver, dřeva, železa, k tomu hybrid, putter a samozřejmě míčky. Proto amatérští, nebo spíš rekreační golfisté sledují velké hráče a hráčky, s čím a jak hrají. Leckdy se je snaží i napodobit, ale přitom dělají také chyby. Jak se jim vyvarovat?
Pro rekreační hráče jsou určené následující rady a tipy, které přinesl portál golf.com. Od těch nejpovolanějších, od předních profesionálních hráček z LPGA, mezi nimiž byly mj. Yani Tseng, Carlota Ciganda, Sandra Dal, Anne van Dam či Georgia Hall. Všechny se proměnily na chvíli v rádkyně, jak vybírat hole a čeho se vyvarovat.

Celý článek...

LinksPravý golf se zrodil na skotských linksech. Pokud však chcete na těchto hřištích bojovat s úspěchem, je třeba tomu uzpůsobit své údery. Nepřítelem vám totiž kromě větru nebo takřka nepropustného rafu budou i tvrdé ferveje i greeny. Co si v takových případech počít?

Celý článek...

Rose atakJsou chvíle, které přímo vyzývají k útoku. Například pětipar, kde hodláte druhou ranou útočit na green. K tomu je přímo stvořené fervejové dřevo, jež umožňuje kontrolovaný úder na velkou vzdálenost. Justin Rose vám poradí, jak na takovou ránu vyzrát.

Celý článek...

LewKdo by se nechtěl pyšnit dlouhou hrou z týčka. Ovšem pozor, délka není všechno, důležitá je také přesnost, někdy platí, že méně je více. Tom Lewis proto přidá pár postřehů, abyste si na každé jamce připravili první ranou příhodné podmínky pro následující úder.

Celý článek...

FowTentokrát bude řeč o patech, které zkrátka potřebujete proměnit. O takových, kdy zamrzí, pokud míček neskončí v jamce, tedy o patech ze vzdálenosti od 1,5 do 3,5 metru.

Celý článek...

Day JasAustralan Jason Day se v uplynulých letech zařadil mezi největší hvězdy současné golfové scény, což doložil i ziskem majoru či vystoupáním na post světové jedničky. Dlouhodobě jej zdobí výborná dlouhá hra, aby však dobyl ty nejprestižnější turnaje, musel přidat něco navíc.Onou ingrediencí se stala hra železy. Podíváte-li se na statistiku greenů v regulaci, pochopíte, o čem je řeč. Chcete-li pak vypíchnout hráčovy silné stránky a slabiny, sledujte ukazatel hodnotící rány získané na kolo ze specifické vzdálenosti 100–150 metrů od greenu. Právě tady hledejme důvody Dayova dramatického postupu vpřed.

Celý článek...

Strana 10 z 49

10

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...