Jak hrát golf

GryynyNudíte se při tréninku? Trávíte na drivingu hodiny, ale nemáte výsledky na hřišti? Máme pro vás tréninkovou hru, která vám pomůže simulovat podmínky na hřišti. Jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Úspěšný trénink by měl splňovat několik charakteristik. Měl by být hravý, vyžadovat po vás soustředění, měli byste být pod určitým tlakem, výsledky by měly být počitatelné, měl by připomínat turnaj a měl by být variabilní v náročnosti. Tento článek je o hře, jež splňuje všechny charakteristiky správného tréninku.

Celý článek...

Wilson MMark Wilson si je vědom, že nepatří mezi žádné paliče. V této kategorii figuruje totiž až na začátku třetí stovky pořadí s průměrným drajvem v délce 273,7 yardu. Uvedený hendikep tak musí kompenzovat jinak. Řešení má jméno krátká hra.

Celý článek...

puttJestliže jste se někdy snažili zlepšit při patování a výsledkem bylo stejné nebo vyšší skóre, poslouchejte! Perfektní patovací technika vám totiž může zničit hru. Zjistěte, jak se vyvarovat zbytečných ran na greenu.

Celý článek...

Woods jehliciHráváte občas na hřištích, kde se v hojné míře vyskytují borovice? Pokud ano, tak jistě víte, jak nesnadné je odehrát míč z místa, kam napadalo jehličí, zejména v blízkosti greenu jde o ošemetnou ránu. Nemůžete totiž čipovat, neboť podklad je příliš měkký. Jenže na green se musíte dostat, jinak se s parem můžete rozloučit. Co teď? Existuje šest klíčových věcí, jimiž byste se při odehrání míčku měli v takovém případě řídit.

Celý článek...

Rory bankrRoryho McIlroye si navzdory menší postavě spojujeme převážně s dlouhými odpaly, tentokrát nás však nechá nahlédnout do světa jiných fines. Ostatně to, že se o výsledku rozhoduje hlavně na greenu a v jeho okolí, jste už jistě slyšeli. A tak není od věci vzít zavděk několika užitečnými tipy právě z této oblasti.

Celý článek...

dortLaviny jsou v zimním období vcelku očekávaným jevem a často nepřinášejí nic dobrého. Stejný vliv na nás může mít i tzv. mlsná lavina, která nás klidně zavalí po celý den a nejčastěji večer. Šťasten ten, kdo jí nikdy nebyl postižen. Jak se však lavině mlsných chutí vyhnout? A co ji vyvolává?

Celý článek...

GryynyMíváte občas při švihu problémy s konzistencí? Příčinou bývají drobné nedokonalosti v postoji i v samotném pohybu. Představujeme vám tři jednoduché cviky, které vám pomohou tyto problémy odhalit a odstranit.

Celý článek...

NegaceČas od času má každý z nás negativní myšlenky. Bloudí v naší mysli jako nezvaný host. A ne a ne odejít. Snažíme se jich zbavit, ale nic nepomáhá. Čím více energie a snahy na jejich odstranění vynaložíme, tím více v mysli sílí, až ji nakonec ovládnou celou.

Celý článek...

Spieth skolaOrganizátoři US Open si zakládají na tom, že hráče vystavují opravdu náročnému testu. A obstojí jen ti nejlepší. Ti, kteří dokáží uniknout i z nepříjemných pastí. Pár takových ran musel předvést i vítěz turnaje z roku 2015 Jordan Spieth. Nechte se jím inspirovat.

Celý článek...

oosthuizen svihOosthuizenův švih bývá na Tour považován za jeden z nejplynulejších. Nejde však o náhodu, za jeden z nejdůležitějších předpokladů považuje tempo a čtyři klíčové pohyby, které vám odhalí.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...